Дніпропетровщина мала тиху ніч
Протягом ночі з 22 на 23 травня ворог не турбував жителів Дніпропетровської області.
Попередня ніч була "рекордною": росіяни запустили по обласному центру 15 ракет та кілька "шахедів". Практично все було збито силами ППО.
Протягом дня 22 травня росіяни наносили артилерійські удари по Нікопольському району.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0