У Дніпропетровській області в одному з дитсадків виявлено збудників кишкової інфекції
На початку травня 4 дітей після відвідування одного з дитсадочків Кам'янського потрапили до лікарні з ознаками гострої кишкової інфекції. Була призначена комісія для розслідування цього інциденту.
Спеціалісти Держпродспоживслужби виявили одразу кілька осередків кишкової палички у харчоблоку дитсадку. В 1 зразку (яйце куряче відварене) виявили кишкову паличку (Escherichia coli), в 3 змивах (лопатка, руки та фартух одного з кухарів) – золотистий стафілокок (Staphylococcus aureus), в одному змиві (руки іншого кухаря) – Enterobacter erogenes, ще в одному змиві (таця «тісто») – кишкову паличку (Escherichia coli).
При бактеріологічному дослідженні на патогенний стафілокок у зразках із зіву та носу працівника харчоблоку (першого з кухарів) виявили патогенний стафілокок.
Рішенням ГУ Держпродспоживслужби в області з 15 травня на 10 робочих днів було припинено виробництво та обіг харчових продуктів у ДНЗ №6. За цей час керівництво дитячого садка має усунути проблеми.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Трамп після інавгурації зробив перші заяви про війну в Україні та зустріч із путіним
08:26, 21 янв 2025
Топ обсуждаемых
12:08, 25 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0