Знову втрата: на Донеччині поклав життя криворіжець Павло Войналович
Свій останній бій криворізький захисник прийняв 7 травня. У нього залишились батьки, дружина, діти.
Народився Павло Войналович у Миколаївській області. Однак, після закінчення школи, навчався у Криворізькому коксохімічному технікумі. Після цього своє життя пов'язав з Кривим Рогом. Працював на різних підприємствах міста, з 2006 року - підземним електрослюсарем (слюсарем) черговим та з ремонту устаткування шахти «Криворізька» АТ «Кривбасзалізрудком». Потім мав досвід роботи ще у кількох підрозділах цього підприємства. Остання його посада - електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці №26 шахти «Криворізька».
У квітні 2022 року Павло Войналович був мобілізований до лав ЗСУ.Ніс службу оператором польової лазні взводу забезпечення 2-го самохідного артилерійського дивізіону військової частини А1978. 7 травня 2023 року під час бою з росіянами в Катеринівці Донецької області, криворіжець загинув.
Без чоловіка залишилася дружина Наталія Валентинівна, без батька – донька Анна та син Назарій, без сина - батьки. Щирі співчуття рідним і близьким Павла Войналовича. Вічна слава Герою!
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
«Україна – це МИ»: у Кривому Розі відкрили виставку присвячену Дню Героїв Небесної Сотні
16:46, 20 фев 2025
Топ обсуждаемых
У Харкові окупанти вбили ще одну дитину, і вже відомо про п'ятьо жертв ворожого обстрілу
09:43, 18 авг 2025
11:05, 18 авг 2025
КОММЕНТАРИИ — 0