З сиреною, але без обстрілів. Ніч на Дніпропетровщині пройшла спокійно
В усіх громадах Дніпропетровської області цієї ночі хоч і лунала повітряна тривога, обійшлося без обстрілів.
Проте вдень 17 вітня під вогонь окупантів потрапив Нікополь та Червоногригорівська громада.
У Нікополі мирний мешканець отримав осколкові поранення, його госпіталізовано до медичного закладу.
Пошкоджено два багатоповерхових та дев'ять приватних будинків, гуртожиток, спортивна школа, нежитлові та господарські споруди, автотранспорт, автостоянка, обладнання стільникового зв'язку та лінії електромережі.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0