Криворізькі спортсмени здобули 19 медалей на Відкритому чемпіонаті міста з кіокушин карате

07:00, 17 апр 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

15 квітня в Кривому Розі відбувся Відкритий чемпіонат міста з кіокушин карате для юнаків та дівчат. Змагання проводилися на базі школи №19, і в них взяли участь понад 80 спортсменів з різних міст у віці від шести до 17 років. Цей чемпіонат був присвячений 248-й річниці заснування міста.

За результатами змагань, 15 криворізьких юнаків та чотири дівчини стали переможцями. Серед них були Єгор Шаруба, Кирило Андрейчук, та Андрій Недбайло в віковій категорії 6-7 років, Артем Доля, Єлісей Єрофеєв, та Назар Усатюк в віковій категорії 8-9 років, Святослав Семченко, Олександр Послушняк, Кирило Чертков та Іван Новік в віковій категорії 10-11 років, Дмитро Андрусенко та Олександр Черкасов в віковій категорії 12-13 років, Максим Вибрик і Єгор Савушин в віковій категорії 14-15 років, та Олександр Кумпан у віковій категорії 16-17 років. Крім того, чотири спортивні дівчата також отримали перемоги: Ірина Місяк в віковій категорії 6-7 років, Мілана Шнель в віковій категорії 8-9 років, Марія Марченко серед спортсменок 10-11 років, та Єлизавета Кушанова в віковій категорії 12-14 років.