Криворізькі спортсмени вибороли 112 медалей на Чемпіонаті України з Фунакоші Шотокан Карате

12:09, 10 апр 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

У Черкасах відбувся дводенний Чемпіонат України з Фунакоші Шотокан Карате з 8 по 9 квітня. У змаганнях брали участь 290 спортсменів з різних міст України. Змагання проходили у 4-7 номінаціях, включаючи особисті ката-куміте, командні ката-куміте та куміте шобу-контакт.

Криворізькі спортсмени виступили дуже успішно, виборовши на цьому чемпіонаті 112 медалей, серед яких 35 золотих, 47 срібних та 30 бронзових. Цей успіх дозволив Дніпропетровській області посісти перше місце в загальному заліку команд, друге місце дісталося команді з Києва, а третє - Черкаської області.

Антон Ємельянов був названий найкращим тренером змагань, а Лейла Рамазанова стала найкращою спортсменкою серед юнацтва. Крім того, у складі суддівської бригади, яка обслуговувала чемпіонат України, були присутні й криворізькі судді, такі як Ємельянов Антон, Федій Яна, Барабаш Катерина, Наместніков Владислав та Карцева Олена.