Ніч на Дніпропетровщині минула спокійно
Протягом ночі гула сирена, однак в області не було зафіксовано осбстрілів та провокацій з боку ворога.
Дніпропетровщина мала спокійну ніч, на відміну від сусіда - Запоріжжя. Там росіяни обстріляли з РСЗВ обласний центр та передмістя, влучили у інфраструктурний об'єкт. На щастя, люди не постраждали.
Також був обстріляний Харків - там зафісували щонайменше 6 влучань ракет С-300. Інформація щодо остраждалх та руйнувань уточнюється.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0