--.-° --% 0мм

«Я – Ветеран»: на Дніпропетровщині запрацює сервіс для бійців, їхніх рідних та сімей загиблих воїнів

17:45, 29 мар 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Сьогодні підписали меморандум про створення комплексного сервісу для бійців, їхніх рідних та сімей загиблих воїнів. До проєкту «Я – Ветеран» долучилися 84 учасники. Це Дніпропетровська ОВА, Мінветеранів та обласна рада. Серед підписантів також райони і громади регіону, установи та організації, які надають послуги.

«Я – Ветеран» – це єдине вікно для захисників і їхніх рідних. А ще – сімей загиблих бійців. До кінця весни воно запрацює у всіх ЦНАПах області. Сервіс передбачає широкий спектр послуг – адміністративних, житлових, земельних та освітніх. Фахівці допомагатимуть й у питаннях реабілітації і оздоровлення, працевлаштування та розвитку власної справи», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Послуг понад 100. Втім поступово їх кількість збільшать до трьохсот. Фахівці, котрі працюватимуть з бійцями, пройдуть навчання. Допоможе із цим профільне міністерство. На виконання запиту ветерана відведені будуть конкретні терміни. Звернення не проігнорують, бо воно одразу потраплятиме у єдину систему. Сервіс запровадять у всіх центральних офісах надання адміністративних послуг. Їх на Дніпропетровщині 72.

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых