--.-° --% 0мм

У Кривому Розі гвардійців привітали із 9-ю річницею створення Національної гвардії України

12:25, 25 мар 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

У березні 2014 року Верховна Рада ухвалила закон «Про Національну гвардію України». Офіційно День Національної гвардії України відзначається 26 березня.

Урочисті заходи пройшли в одному з укриттів Кривого Рогу. З наступаючим святом військовослужбовців привітали заступник начальника Центрального територіального управління полковник Олександр Шур, голова Ради оборони міста Олександр Вілкул, голови районних у місті рад та представники правоохоронних структур Кривого Рогу.

Під час заходу військовослужбовцям було вручено нагрудні знаки «За заслуги перед містом» різних ступенів, а також нагрудний знак «За захист Криворіжжя». Від імені начальника Центрального територіального управління та командира військової частини бійців привітали грамотами та подяками.

«Ці 9 років стали для нас з вами часом великих змін та значущих досягнень. З 2014 року військовослужбовці Національної гвардії одними з перших опинилися у найгарячіших точках Донецької та Луганської областей. Спочатку – в районі проведення Антитерористичної операції, згодом – операції Об’єднаних сил. І вже рік – на усіх лініях оборони нашої країни захищають український народ від російських загарбників», - відзначив т.в.о командира військової частини полковник Андрій Артемчук.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых