--.-° --% 0мм

Підвищення тарифів на електроенергію з 1 квітня не буде

11:18, 25 мар 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Тарифи на електроенергію для побутових споживачів зберігатимуться на нинішньому рівні щонайменше до 1 травні 2023 року. Відповідне рішення за пропозицією Міністерства енергетики було ухвалене на засіданні Уряду.

"Кабінет Міністрів України продовжив до завершения осінньо-зимового періоду дію постанови від 5 червня 2019 р. № 483 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов'язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії», якою були встановлені тарифи на електроенергію для населення", - йдеться в повідомленні Міненерго.

Отже, тарифи на електроенергію для побутових споживачів зберігаються на рівні 1,44 грн/кВт год - для домогосподарств, які споживають до 250 кВт год на місяць, та 1,68 грн/ кВт год, якщо місячний обсяг споживання становить понад 250 кВт год.

Нагадаємо, тарифи на електроенергію для населення однозначно підвищаться, адже зараз вони не покривають собівартість виробництва, транспортування та розподілу. Однак, коли саме це станеться – поки що не визначено. Про це тижень тому розповідав голова Держенергонагляду Руслан Слободян.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых