--.-° --% 0мм

Вчительки із Кривого Рогу навчались у Європі створювати для дітей безпечний освітній простір в умовах війни

09:10, 23 мар 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг
Вчительки із Кривого Рогу навчались у Європі створювати для дітей безпечний освітній простір в умовах війни

В Польщі завершився навчальний курс під назвою «Викладання та навчання у важкі часи», який організували за підтримки Міністерства освіти України в рамках глобальної програми Британської ради. Для участі у курсі були запрошені найкомпетентніші педагоги, серед яких були дві вчительки англійської мови з Кривого Рогу - Анастасія Штефан та Юлія Похлеба, які є працівницями ліцею №119.

У польському місті Краків вчителям пропонували інтерактивні завдання, щоб зімітувати процес викладання англійської мови у звичайному класі. Завдяки цьому, педагоги дізналися більше про емоційну травму учнів та навчилися розпізнавати її наслідки в класі. Також вони отримали знання про те, як працювати зі складною поведінкою вихованців та створювати безпечний освітній простір в умовах війни.

Ліцей №119 у Кривому Розі активно впроваджує новітні педагогічні практики, що дозволяє йому досягати визначних успіхів. Нещодавно вчителька біології цього ліцею стала переможницею конкурсу «Найкращий гендерно-чутливий STEM-урок».

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 13 липня

20:00, 12 июл 2024

0