Герой війни з Криворіжжя Олександр Есаул, який вважався зниклим безвісти, насправді загинув в бою під Бахмутом
Криворізька районна державна адміністрація.
Надійшла страшна звістка про молодого військового з Криворізького району Олександра Есаула, який до певного часу вважався зниклим безвісти при виконанні військових обов'язків в районі населеного пункту Бахмут Донецької області. Насправді стрілець-санітар мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти Олександр Віталійович Есаул загинув на полі бою з рашисткими загарбниками, визволяючи Україну від ворога.
Олександру Есаулу, мешканецю села Запорізьке Апостолівської громади, назавжди залишиться 23 роки. Мати Героя до останнього часу вірила у повернення сина додому. Але сталося непоправне. Воїн віддав своє молоде життя за визволення рідної землі від російського окупанта.
Мешканці Криворізького району вшановують світлу пам'ять Олександра Есаула і висловлюють щирі співчуття його батькам, близьким, друзям з приводу гіркої втрати. Герої не вмирають!
Популярное
14:42, 25 окт 2024
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:03, 16 окт 2024
17:19, 16 окт 2024
Криворізькі поліцейські затримали підозрюваного у незаконному заволодінні автомобілем
18:46, 16 окт 2024
Топ обсуждаемых
На Дніпропетровщині державною програмою «єВідновлення» скористалися майже 4,7 тис родин
09:55, 4 май 2025
Вночі ворог гатив з РСЗВ та запускав дрони по громадах Дніпропетровщини, про наслідки атак
08:30, 4 май 2025
09:06, 4 май 2025
КОММЕНТАРИИ — 0