Надзвичайники Кривого Рогу закликають мешканців берегти від пожеж довкілля
Криворізьке районне управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
Здебільшого основними причинами виникнення пожеж у екосистемах є неконтрольоване випалювання сухої рослинності та необережне поводження громадян з вогнем.
Рятувальники Криворізького району 20-го березня провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, щодо правил пожежної безпеки в екосистемах. Мешканцям Криворіжжя нагадали, що під час воєнного стану забороняється відвідувати ліси та ні в якому разі не можна випалювати суху рослинність на присадибних ділянках.
Така робота надзвичайників в нелегкий час дуже важлива та проводиться постійно. Служба порятунку закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у природних екосистемах!
Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Трамп після інавгурації зробив перші заяви про війну в Україні та зустріч із путіним
08:26, 21 янв 2025
Топ обсуждаемых
12:08, 25 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0