--.-° --% 0мм

Ю. Вілкул: Незважаючи на складнощі воєнного часу, продовжуємо програму повної заміни зношених трубопроводів у місті. За останні п’ять років замінили понад 150 км труб питної води і близько 45 км мереж водовідведення

14:13, 21 мар 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Масштабний проєкт-2023 – оновлення водопровідних комунікацій у Центрально-Міському районі.

У Кривому Розі з 15 березня стартував проєкт із заміни трубопроводів у Центрально-Міському районі. Коштом міського бюджету КП «Кривбасводоканал» замінить близько 3 кілометрів зношених трубопроводів на сучасні полімерні на вулиці Кобилянського. В.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду щодо ремонтних робі«Коли наша армія знищує ворога  і тримає міцну оборону, ми маємо створювати надійний тил. Попри складнощі воєнного часу, Кривий Ріг продовжує жити та працювати. Зараз розпочалася масштабна реконструкція водопровідних комунікацій у Центрально-Міському районі. Це - багатоетапна, кропітка робота, яка триватиме до травня, потім  дорожники займуться асфальтуванням. Тому, тимчасово, з 15 березня, весь транспорт буде рухатися в об’їзд місця проведення ремонтних робіт. Ми сподіваємося, що всі учасники дорожнього руху будуть уважні і з розумінням поставляться до тимчасового перекриття вулиці, адже головне – відремонтувати водогін, щоб криворіжці були завжди з водою»,- сказав Юрій Вілкул.

Проєкт по заміні водогонів виконуватиметься в кілька етапів.

«Оскільки заміні підлягатимуть три паралельних труби, узбіччя дороги ми очистили від кущів, сухих дерев, каміння й сміття. Встановили тимчасові дорожні знаки для автотранспорту й відповідні огородження. Вже розпочали будівельно-монтажні роботи, які триватимуть до другої половини травня. Це найважливіший етап – заміна водогонів, переключення абонентів, встановлення запірної арматури та фасонних частин, будівництво технологічних камер і монтаж колодязів. У роботі буде застосовано комбінований метод прокладання трубопроводів: відкритий спосіб  і метод санації. Це дозволить уникнути великих розкопок і, відповідно, істотного порушення благоустрою на прилеглих територіях. Прикінцевим етапом буде випробування трубопроводів, адже після заміни нові труби потрібно протестувати. Також, буде проведено дезінфекцію труб; лабораторія відбере проби води і проведе необхідні аналізи за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками. І на завершальному етапі проведемо благоустрій прилеглої території та відновлення пошкоджених ділянок дороги. Всі землерийні, вантажно-розвантажувальні роботи і роботи з благоустрою ми плануємо виконати із залученням сучасної спецтехніки, яка за підтримки міського бюджету поповнила наш автопарк», - зазначив Сергій Марков, директор КП «Кривбасводоканал».

З 2019 року коштом міського бюджету придбано 15 колісних ковшових екскаваторів-навантажувачів Bobcat B-730 у комплекті з навісним обладнанням. Торік придбано напівпричіп-платформу (трал) TAD Classic 30-3; повноповоротний гусеничний одноковшовий мініекскаватор Bobcat Е37 з швидкоз’ємом, ківшем 30см та ківшем 120см; 2 екскаватора-навантажувача колісних Bobcat B730R; 2 колісних фронтальних навантажувача HYUNDAI HL665 з відвалом; 2 колісних одноковшових фронтальних міні-навантажувача Bobcat S570 з щіткою, вилами, відвалом; 2 автокрани XCMG QY25K5C_1 XCMG; 5 колісних екскаватор HYUNDAI R180W-9S; 1 Колісний ковшовий екскаватор-навантажувач Bobcat В780, гусеничний екскаватор HYUNDAI HX220S з гідравлічним молотом.

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых