Ніч на Дніпропетровщині минула без обстрілів
В ніч на 19 березня російські окупанти не чіпали Дніпропетровську область.
Сьогодні після тихого дня була спокійна ніч, повідомили в ОВА. Однак це не привід розслаблятись і ігнорувати повітряні тривоги.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0