Ніч на Дніпропетровщині минула спокійно
Вночі 17 березня росіяни не влаштовували обстрілів та провокацій на території Дніпропетровської області.
Напередодні росіяни обстріляли Нікопольський та Синельниківський райони. Однак вночі було спокійно.
Один раз за ніч прозвучала сирена, однак надзвичайних ситуацій не зафіксовано.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0