На Дніпропетровщині вночі було тихо
На Дніпропетровщині ніч минула без ворожих обстрілів. Проте увечері попереднього дня ворог вдарив по Марганецькій громаді, вбивши двох жінок. За даним фактом Дніпропетровська обласна прокуратура розпочала досудове розслідування.
За даними слідства, увечері 15 березня 2023 року збройні сили РФ, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, здійснили артилерійський обстріл м. Марганець Нікопольського району.
Внаслідок атаки загинули дві жінки, ще п'ятеро городян отримали поранення.
Ушкодження отримали багатоповерхові та приватні будинки, господарські будівлі, магазин, гуртожиток ліцею.
Проводяться першочергові заходи щодо фіксування злочину, скоєного армією країни-агресора.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0