Ніч в Дніпропетровській області минула тихо
Протягом ночі обстрілів області з боку окупованих росіянами територій не було.
Після напруженого дня 14 березня ніч минула без надзвичайних ситуацій в усіх районах області. Однак це не привід розслабитись і не реагувати на сигнали повітряної тривоги. Ворог продовжує порушувати закони та звичаї війни, наносячи удари з різних видів зброї по цивільним об'єктам, житловим будинкам і місцях скупчення людей.
Будьте уважні, бережіть себе.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0