--.-° --% 0мм

Криворіжець їздив містом з фальшивими правами

07:39, 14 мар 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Днями патрульні зупинили автомобіль ВАЗ і при перевірці документів виявили, що водій взагалі не мав права сідати за кермо.

Важко пояснити, чим керувався володар фальшивих документів, коли виїздив з ними далі від власного двору. Перша ж зустріч з правоохоронцями призвела до впізнання підробки і заведення кримінальної справи.

Побачивши, що "документ" має явні ознаки фальшування, патрульні викликали слідчо-оперативну групу. На горе-водія склалаи протокол, тепер йому доведеться постати перед судом. 

За використання свідомо підробленого документа передбачена кримінальна відповідальність за ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), яка варіюється від штрафу до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 19 травня

20:00, 18 май 2025

0