У Кривому Розі медики вперше провели надскладну операцію на нирці
Медики Криворізької міської лікарні №10 вперше провели надскладну операцію – лапароскопічну резекцію нирки.
Цією новиною поділились на сторінці Відділення урології КНП «Криворізька міська лікарня 10» у Фейсбук.
Криворізькі хірурги провели малоінвазивне видалення злоякісної пухлини нирки без травмування навколишніх органів і тканин, а також лапароскопічне видалення дивертикулів сечового міхура та ряд інших втручань.
Професійну допомогу та наставництво під час операції надавав онкоуролог, трансплантолог, хірург-віртуоз Черкаського обласного центру онкоурології Роман Морару-Бурлеску.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0