--.-° --% 0мм

Окупанти обстріляли найбільший коксохімічний завод України: там у сховищах десятки людей

15:41, 8 мар 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг
Окупанти обстріляли найбільший коксохімічний завод України: там у сховищах десятки людей

Російські військові продовжують терор. Вони обстріляли будівлю заводоуправління Авдіївського коксохімічного заводу. Відомо, що внаслідок цього постраждали люди.

За наявною інформацією, внаслідок обстрілів одна з будівель не витримала та завалилася. Про це розповів колишній генеральний директор підприємства Муса Магомедов.

На честь 8 березня "мишибратья" повоювали з будинками заводоуправління АКХЗ (Авдіївського коксохімічного заводу – 24 Канал), завалили велику частину будівлі, – зазначив він.

Зауважимо, що в будівлю заводоуправління окупанти б'ють не вперше. Минулого разу удар зафіксували наприкінці лютого.

Магомедов зазначив, що вдалося відкопати усіх чотирьох постраждалих внаслідок обстрілу. Один із них у важкому стані. Народний обранець висловив сподівання, що медикам вдасться поставити його на ноги.

Він підкреслив, що на заводі перебувають лише цивільні. Але це мало хвилює так званих "асвабадітєлєй". Вони продовжують успішно воювати з жінками та дітьми.

Глава Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш зауважив, що у сховищах на території заводу від обстрілів окупантів переховується 80 людей. Правда, за його словами, поранених не четверо, а троє людей.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 19 травня

20:00, 18 май 2025

0