Ніч на Дніпропетровщині минула спокійно
Ця ніч пройшла без ворожих атак на Дніпропетровщину.Проте вчора протягом доби ворог тричі бив по Нікопольському району. Снаряди з важкої артилерії ворога поцілили по Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
У Кривому Розі на ранок без надзвичайних пригод. Вся важлива інфраструктура працює стабільно, електротранспорт працює на 100%.
Знову добрі новини від енергетиків - «Укренерго» не надавав на сьогодні обмежень споживання електроенергії на нашу область, це дозволяє не відключати світло у нашому місті. Але у разі перевантаження мереж можуть бути обмеження згідно стабілізаційних графіків.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0