Вночі Дніпропетровщина спала спокійно
В ніч на 20 лютого обстрілів Дніпропетровської області не було.
Попри сирену, в області обійшлось вночі без надзвичайних ситуацій.
Напередодні вдень росіяни обстріляли два райони, поранили людей, понівечили будинки та комунікації.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0