У Кривому Розі зіштовхнулись два легковики: багато постраждалих
ДТП з постраждалими сталась 16 лютого у Покровському районі. На вулиці Сурикова влобову зіткнулись Mercedes та Chevrolet.
За попередньою інформацією, саме "німець" виїхав на зустрічно смугу, де й вдарив Chevrolet. Від удару "француз" відлетів на кілька метрів. Його 66-річний водій та 60-річна пасажирка отримали чисельні травми. Особливо постраждав чоловік: у нього струс мозку та черепно-мозкова травма.
В Mercedes'і, крім водія, знаходилось 4 пасажирок. Всі отримали забої, трьох госпіталізували для більш серйозного обстеження.
Автівки також зазнали серйозних ушкоджень. У "француза" вщент розбита передня частина, зім'ято капот та розбите лобове скло. "Німець" втратив фари та бампер, пошкоджено капот.
На місці аварії працювали патрульні поліцейські та слідчий.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
Топ обсуждаемых
08:27, 19 май 2025
КОММЕНТАРИИ — 0