Дніпропетровська область пережила ніч без обстрілів
В ніч з 12 на 13 лютого звучала сирена, однак обстрілів не було.
Росіяни продовжують провокації, в тому числі і з метою виявлення українських систем ППО, однак другу ніч поспіль не обстрілюють територію області.
Однак загроза, особливо для районів, що межують з окупованими територіями, не минає. Після спокійної ночі на 12 лютого, росіяни весь день обстрілювали Нікопольщину. вбивши і поранивши людей.
Тож не нехтуйте сингналами тривоги, будьте пильними, бережіть себе і оточуючих.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0