--.-° --% 0мм

Ю. Вілкул: Задля захисту найбільш вразливих категорій населення під час війни міські соціальні служби працюють у посиленому режимі

16:12, 7 фев 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

В. о. міського голови  Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду в одному з Будинків милосердя, що надає соціальні послуги літнім людям, непрацездатним, особам з інвалідністю та вимушеним переселенцям цих категорій, які знаходяться у Кривому Розі.  Очільник міста перевірив умови перебування та організацію роботи закладу в умовах воєнного стану.

У ході наради Юрій Вілкул зазначив: «Під час війни ми посилили роботу наших соціальних служб, щоб захистити найбільш вразливі категорії населення. Адже саме люди з особливими потребами, а тим більше ті, які опинилися далеко від своїх домівок, потребують ще більшої уваги та підтримки. Тим паче, в теперішніх умовах нестабільного енергозабезпечення в країні. Міська влада спільно з Радою оборони робить все для того, щоб створити належні умови для роботи закладів соціального спрямування. 12 об’єктів соціальної допомоги оснащені генераторами та всім необхідним. Для забезпечення перебування маломобільних вимушених переселенців ми залучили наші територіальні центри, в яких створені відповідні умови. 

Наразі, там перебуває майже 130 внутрішньо переміщених осіб, які потребують особливої уваги кожного дня. Для них організоване трираразове харчування та цілодобове обслуговування. Для терцентрів та Будинків милосердя надаємо додаткове фінансування з міського бюджету на придбання продуктів харчування та необхідного обладнання. Я хочу запевнити, що наші соціальні служби й надалі будуть робити все можливе для того, щоб люди отримували необхідну допомогу й почувалися захищеними».

Директор закладу Наталія Новосілецька сказала: «У цей складний для нашої країни час людям з особливими потребами необхідна підвищена увага та опіка. Зараз, як ніколи, соціальні заклади затребувані й наші працівники відчувають свою відповідальність – адже допомагаємо не тільки мешканцям міста, а й стали прихистком для вимушених переселенців. Завдяки керівництву Ради оборони та місцевій владі, у нас є все необхідне для того, щоб дбати про підопічних. Наш заклад це -  особливе місце для особливих людей, у ньому створені відповідні умови. За кошти міського бюджету тут перебуває 84 особи, з них 22 – це внутрішньо переміщені. Для них організовано безкоштовне 4-х разове харчування, якісна медична та психологічна допомога. Ми створюємо такі умови, щоб люди, які потребують життєвого затишку, почувалися у нас як вдома».

Крім харчування та надання медичної допомоги, підопічні Будинку милосердя забезпеченні медикаментами та життєво необхідними ліками, одягом, взуттям, постільною білизною. Задля створення умов для безперешкодного пересування облаштовані кімнати для осіб з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних.

«Я такої турботи як тут, не відчувала навіть вдома. Дякуємо міській владі та всім працівникам закладу за увагу і чуйність до наших потреб. Умови, які створені для нас - це майже сімейна атмосфера. Харчування та умови проживання - на найвищому рівні. У разі виникнення якихось прохань чи потреб, керівництво закладу одразу ж реагує та забезпечує усім необхідним. У такий складний час ми цінуємо те, що для нас роблять», - розповіла Лідія Іванівна, яка перебуває у закладі.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых