Поліцейські Дніпропетровщини передали гуманітарний вантаж військовим та цивільним Харківщини і Донеччини
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Новомосковського районного відділу поліції.
Попри важкі умови руху та тяжку ситуацію на фронті, правоохоронці вкотре доставляють до прифронтових територій на Донецькому та Харківському напрямкахгуманітарну допомогу.
3 лютого поліцейські офіцери Піщанської територіальної громади здійснили черговий виїзд на Донецький напрямок. За запитом військових вони доправили необхідні речі та харчові продукти.
6 лютого за допомогою військових ще один гуманітарний вантаж був доставлений для жителів прифронтових територій на Харківському напрямку. Необхідні харчові продукти зібрали напередодні, обговоривши з військовими потреби місцевих жителів.
Поліція підтримує військових ЗСУ та місцевих мешканців, які досі не наважилися або не мають можливості евакуюватися у більш безпечні райони.
«Щоразу просимо їх евакуюватися, а тих, хто все-таки вирішив залишитися – підтримуємо та доставляємо харчі й побутові речі» - розповів поліцейський Артем Денисенко.
Популярное
12:46, 26 сен 2024
17:32, 4 окт 2024
14:42, 25 окт 2024
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:03, 16 окт 2024
Топ обсуждаемых
19:55, 18 апр 2025
07:37, 19 апр 2025
КОММЕНТАРИИ — 0