--.-° --% 0мм

Ю. Вілкул: У співпраці з нашим партнером - польським містом Люблін, будемо впроваджувати інвестиційні, освітні та культурні проєкти

17:01, 3 фев 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Люблін (Польща) стане містом-партнером Кривого Рогу. 2 лютого 2023 року Рада міста Люблін прийняла рішення про партнерство та співпрацю з Кривим Рогом. Депутати Любліна одноголосно проголосували про підписання Угоди між містами. Найближчим часом Юрій Вілкул та мер Любліна Кшиштоф Жук підпишуть Угоду про партнерство між містами.

Після отримання статусу міст-партнерів буде зроблений наступний крок, щоб міста стали побратимами. Законодавством передбачено, що для цього мають пройти громадські слухання у всіх районах нашого міста і після цього це має затвердити сесія Криворізької міської ради.

В. о. міського голови Юрій Вілкул зазначив: «Кривий Ріг завжди відкритий до співпраці, залучення кращих європейських практик у розвиток міста. У цьому відношенні Люблін для нас дуже важливий. Сьогодні це - культурний та освітній центр Польщі. Я особисто знайомий з Президентом міста Кшиштофом Жуком. У 2017 році ми з ним підписали протокол про перспективні напрямки співпраці і ми вже залучали експертів з Польщі до реалізації міських програм та проєктів.

Ухвалення депутатами Ради Любліна рішення щодо Угоди про партнерство між нашими містами офіційно закріплює партнерські відносини між Кривим Рогом та Любліном.

Хочу сказати, що у Любліні сильна команда по розвитку технопарків, по роботі з громадянським суспільством. У нас є багато проєктів з соціального та культурного розвитку. І що важливо – у Любліні навчається багато криворіжців, тому для нас це місто стало вже добре знайомим і дружнім.

У важкий час випробувань наші друзі з Любліна одразу підставили нам плече допомоги. З перших днів війни надсилають гуманітарні вантажі, техніку, медикаменти. Ми щиро вдячні за підтримку та готові разом працювати, наближати Перемогу, а в подальшому - втілювати у життя нові спільні проєкти».

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых