--.-° --% 0мм

О. Вілкул:  Підтримуємо наших мужніх рятувальників - вже передали 27 спецавтомобілів, десятки одиниць обмундирування та різного обладнання, які допомагають їм під час виконання оперативних завдань

09:06, 1 фев 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул  передав 3-му державному пожежно- рятувальному загону пожежну машину IVECO–MAGIRUS, призначену для  ліквідації пожеж та проведення аварійно-рятувальних робіт. Кривий Ріг отримав  сучасну пожежну машину завдяки співпраці з Благодійною організацією Німеччини «Tübingen hilft Ukraine». 

Це вже 27-й автомобіль, який з початку війни Рада оборони міста передала  криворізьким рятувальникам.

Крім спецтехніки, за підтримки Олександра Вілкула співробітники ДСНС Кривого Рогу отримали більше 100 бронежилетів, 30 комплектів бойового пожежного одягу,  50 кевларових касок, паливо та обмундирування.

З перших днів війни працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій перейшли на цілодобовий режим роботи, саме підрозділи ДСНС першими прибувають на місця влучання ракет та їхніх уламків - гасять займання, розбирають завали, проводять пошукові роботи, укріплюють конструкції, щоб запобігти подальшим руйнуванням, а також надають першу психологічну допомогу постраждалим. Піротехнічні підрозділи знешкоджують артилерійські боєприпаси, що не розірвалися.

«У цій страшній війні кожний тримає свій фронт. Наші мужні рятувальники одними  з перших приймають на себе  удар у боротьбі  із наслідками підлих ракетних атак.  Героїзм, людяність та професіоналізм рятувальників вражають і викликають щиру повагу та вдячність! Адже ситуації трапляються різні, діяти доводиться швидко та оперативно, часто, ризикуючи власним життям. Тому,  дуже важливим є питання технічного оснащення наших підрозділів.  Тож, продовжуємо нашу велику, спільну роботу із захисту рідного Кривого Рогу, підтримки  військових, допомоги мешканцям. Разом долаємо всі труднощі та наближаємо Перемогу!», - зазначив Олександр Вілкул. 

Марія Кулиняк, голова  БФ «Розвиток міста» зазначила: «Ми доволі давно співпрацюємо з благодійним фондом «Tübingen hilft Ukraine». Наші рятувальники герої і зараз, коли йде війна, їм дуже потрібне оснащення. Ми зустрічалися з мером Тюбінгена і він дав доручення укомплектувати всім необхідним цю пожежну машину. Це не перший автомобіль, який місту передають друзі з Німеччини. У грудні минулого року надали великий, комфортабельний автобус, він працює на міських маршрутах. Працюємо разом  задля Перемоги!».  

«Завдяки підтримці міста, керівництву Ради оборони Кривого Рогу ми значно поповнили  автопарк, оновили наше обладнання. В умовах війни викликів суттєво побільшало, навантаження на  працівників  колосальне, але всі згуртовані та  мотивовані.  Сьогодні наші рятувальники отримали ще одну машину, яка укомплектована всім необхідним, а саме – апарати на стисненому повітрі, аварійно-рятувальне обладнання, рукави, генератор, групові ліхтарі, стволи. Адже сучасне авто рятувальників – це запорука своєчасного надання допомоги людям, а отже -врятовані життя», - підкреслив Олег Січкарук, начальник Криворізького районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Лише за час воєнних дій  рятувальники здійснили більше 3800 виїздів та ліквідували 2000 пожеж, у тому числі, на об’єктах, що постраждали внаслідок ворожих обстрілів. А Криворізький піротехнічний підрозділ, на якого покладено багато завдань, зокрема, по розмінуванню не лише Криворізького району, але й звільнених районів Херсонської області, вже розмінував незліченну кількість ворожих боєприпасів, тільки на території нашої області понад 4000 – це і міни, і частини ворожих ракет, і реактивні снаряди, і касетні елементи.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 17 червня

20:00, 16 июн 2024

0