--.-° --% 0мм

За перший місяць 2023 року криворізькі патрульні виявили майже півтисячі нетверезих водіїв

18:21, 31 янв 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

Попри немаленькі штрафи та ризик лишитись без водійських прав, а то й автівки, деякі водії не нехтують можливістю сісти за кермо, навіть після вживання міцного алкоголю або наркотичних речовин.

Тільки за 30 днів нового року поліцейські склали 462 адміністративні матеріали на осіб у стані алкогольного та наркотичного сп‘яніння.

За кермування у такому стані передбачено адміністративну відповідальність:
за скоєння правопорушення вперше: штраф 17 000 гривень + позбавлення права керування на 1 рік;
повторно протягом року: штраф 34 000 гривень + позбавлення права керування на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адмінарешт на десять діб з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого;
втретє протягом року: штраф 51 000 гривень + позбавлення права керування на десять років з конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на п’ятнадцять діб з позбавленням права керування на десять років з конфіскацією транспортного засобу.

І не слід забувати, що притлумлені алкоголем або наркотиками пильність та обережність можуть призвести до трагічних наслідків як для водія, так і для інших учаників дорожнього руху. 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых