--.-° --% 0мм

На Дніпропетровщині в 2 рази рідше хворіють ГРВІ та майже у 20 разів - на коронавірус

17:11, 30 янв 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

У порівнянні з минулорічними показниками значно зменшилась кількість хворих на "корону" та гострі респіраторні захворювання. Про це йшла мова на брифінгу в обласній військовій адміністрації.

«Протягом минулого тижня із симптомами ГРВІ до медзакладів області звернулося понад 12 тис людей. Показник у 2 рази нижчий за минулорічний і не перевищує епідпоріг. Та тенденція до зростання зберігається», – повідомила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб Олена Кузьменко.

Госпіталізували 555 хворих на ГРВІ. Половина з них – діти.

«Найбільше лікування в умовах стаціонару потребувала малеча від 0 до 4 років. Таких пацієнтів маємо 158, – додала Олена Кузьменко. – У переважній більшості в області циркулює грип типу А. На жаль, маємо і два летальні випадки. Це дорослі пацієнти. Вони мали супутні захворювання і не вакцинувалися».

На Covid-19 за минулий тиждень захворіло трохи більше 300 людей. Це 2,5% від загальної кількості пацієнтів із ГРВІ.

«У порівнянні з минулорічними показниками рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію зменшився у 18,7 разів, – розповіла Олена Кузьменко. – Втім актуальним залишається питання розповсюдження нового штаму «Кракен». В Україні його зафіксували у Сумській області. Пацієнт не мав жодного щеплення від Covid-19».

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых