Мешканка Кривого Рогу у соцмережах розміщувала матеріали з антиукраїнською пропагандою
Двом мешканцям Дніпропетровщини повідомлено про підозру у колабораціонізмі. Дніпропетровська обласна прокуратура.
За даними слідства, мешканка Кривого Рогу, маючи антиукраїнську позицію, розміщувала у забороненій соцмережі публікації із російського інформаційного ресурсу на підтримку дій держави – агресора.
Також було викрито мешканця Павлограда, який на власній сторінці у соціальній мережі поширював антиукраїнські дописи із запереченням тимчасової окупації частини території України та схваленням дій збройних формувань РФ.
Під час обшуків за місцями мешкання підозрюваних вилучено мобільні телефони та комп’ютерну техніку із доказами їх причетності до протиправної діяльності. За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури та Павлоградської окружної прокуратури жінці і чоловіку повідомлено про підозру за фактом колабораційної діяльності (ч. 1 ст. 111-1 КК України).
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0