--.-° --% 0мм

Мільйон на дрони Перемоги. У Кривому Розі стартував мистецький марафон

11:24, 25 янв 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Це - спільний проєкт Асоціації «АРТ- Культура» та Управління культури виконкому криворізької міськради, покликаний об’єднати діячів культури, освіти та спорту, родин військових, представників національних товариств, підприємців, а також всіх криворіжців навколо спільної мети: зібрати кошти на придбання 10 дронів для наших захисників.

Благодійна акція триватиме протягом  місяця - з 24 січня по 24 лютого. 

Ольга Якубовська, засновниця Асоціації «АРТ- Культура» підкреслила: «Ми бачимо як міська влада, Рада оборони Кривого Рогу  багато роблять для підтримки наших захисників. І ми – діячі культури, мистецького фронту також об’єдналися і намагаємося об’єднати все місто для того, щоб зібрати кошти для підтримки військових. Також, хочемо нагадати, яким важким був захист Кривого Рогу і  що наші воїни-захисники  справжні герої! Хочу також підкреслити, що під керівництвом Олександра Вілкула і  наших військових  рідне місто не було  захоплено та зруйновано і ми маємо змогу влаштовувати ось такі заходи, можемо працювати, та допомагати нашим хлопцям!». 

Збір коштів проходитиме у готівковому та безготівковому форматі. На кожному заході для  збору коштів буде спеціально встановлена скринька. А задонатити можна на рахунок UA603052990000026002020404267 EGRPOU 44406909.

Фінальним акордом благодійної акції «#ЄднаймосяЗарадиПеремогиКР» стане концерт на станції  підземного метро, який відбудеться 24 лютого.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых