Вихованець криворізької ДЮСШ виборов 4 медалі на Міжнародних змаганнях з плавання
У Німеччині завершились змагання за ХХІХ Кубок Людвигсфельда з плавання «Дельфін 1990». Серед спортсменів, які представляли Україну, виступив у змаганнях і криворіжець Лев Бабаков.
Вихованець криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №2 посів три других місця на відстані 50 метрів у стилях: «вільний стиль», «брас» і «батерфляй». Та третє місце на відстані 50 метрів у стилі «на спині». Лев Бабаков отримав кубок зі званням «Срібний дельфін».
Спортсмена тренувала Лілія Біла.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0