Ніч на Дніпропетровщині пройшла без обстрілів
Ця ніч була спокійною - без ворожих атак. У всіх районах Дніпропетровської області.
На Нікопольщинi понад 11 годин сирена попереджала про небезпеку, та минулося. Це п’ята у районі ніч без обстрілів за останні півроку, відтоді як росіяни почали бити по ньому з РСЗВ та важкої артилерії.
І на цю хвилину усюди тихо.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0