Дефіцит потужності в енергосистемі зберігається, діють планові відключення
«Укренерго».
Наразі дефіцит особливо виражений у ранковий та вечірній максимуми споживання, повідомили у компанії.
У регіонах складені графіки планових погодинних відключень, які мають забезпечувати споживання області на рівні ліміту (діє з 02:00 до 24:00). Перевищення призведе до аварійних відключень.
Проте на вихідні очікується поступове потепління по всій Україні, внаслідок чого прогнозується зменшення споживання.
Вкотре закликаємо споживати електроенергію розумно та користуватися енергомісткими приладами почергово.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0