На Херсонщині за участі криворіжців закінчують ремонт підірваного рашистами мосту
Про це у телеграм-каналі повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
"Херсонщина, Давидів Брід.
Закінчуємо відновлення підірваного мосту.
Дякую всім причетним. Криворіжці – ви чудові!
P.S. Півроку дивилися на цю локацію лише з безпілотників та квадрокоптерів. Міст підірвали орки, щоб затримати наш наступ. Але це їм не допомогло.
Все буде Україна!", - зазначив Олександр Вілкул.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0