Криворіжцям на замітку: споживання електронергії зростає, українців закликають користуватися приладами економно
«Укренерго» сповістило.
Станом на 12:00 споживання зростає через поступове зниження температури та активізацію роботи бізнесу після святкових днів, повідомили у компанії.
Для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей доведені ліміти споживання, які діють з 8:00 до 24:00. Їх перевищення призведе до застосування аварійних відключень.
У прифронтових регіонах на сході країни під обстріли потрапили енергетичні об’єкти розподільчих мереж. Живлення відновлять відразу після отримання відповідних дозволів військових.
Будь ласка, споживайте електроенергію розумно – користуйтеся енергоємними приладами почергово.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0