Понад 29 тисяч мешканців Дніпропетровщини отримують соціальну послугу з догляду вдома
У Дніпропетровській області підтримують людей, які потребують постійної сторонньої допомоги. Для них передбачена соціальна послуга «Догляд вдома». Нині її отримають понад 29 тис мешканців регіону. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
Догляд вдома отримують люди старшого віку, з інвалідністю, ттяжкими хворобами, психічними розладами.
«Послуга включає придбання товарів першої необхідності та приготування їжі, прибирання житла, догляд за людиною, допомогу при пересуванні, оформлення документів», – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА Олена Кришень.
Щоб отримати допомогу, слід звернутися до органів соціального захисту населення за місцем проживання. Надати письмову заяву та пакет документів.
Послуга безкоштовна, зокрема, для людей з інвалідністю I групи, дітей з інвалідністю та сиріт, прийомних родин, сімей опікунів.
Популярное
15:42, 28 апр 2025
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
09:10, 23 май 2025
Художниця з Кривого Рогу Зоя Скоропаденко бере участь у Міжнародному фестивалі Коїноборі в Токіо
18:30, 7 май 2025
Топ обсуждаемых
На Дніпропетровщині значно менше випадків COVID-19: кількість інфікованих зменшилася на 30%
10:40, 18 ноя 2025
У застосунку «Мрія» з’явилася можливість обирати гуртки та спортивні секції для дітей
11:28, 18 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0