Усі блоки атомних електростанцій на підконтрольній Україні території підключили до електромережі
Центр стратегічних комунікацій.
Вранці до електромережі підключили дев'ятий енергоблок вітчизняних АЕС, який 18 грудня вивели в ремонт. Наразі триває набір потужності, повідомили в Енергоатомі.Дев'ятий блок навантажений до 400 МВт. Після зняття обмеження з видачі потужності у цьому енерговузлі його завантажать до номінальної потужності 1000 МВт.
Тоді Україна отримає повну потужність всіх енергоблоків АЕС, розташованих на підконтрольній території.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0