Абонентів Дніпропетровщини вимикають від електрики не за графіком
В регіоні відбуваються екстрені відключення світла. Про це повідомляє керівництво ДТЕК.
Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні.
Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють!
Просимо набратися терпіння та зберігати спокій.
Енергетики країни роблять все можливе, щоб виправити ситуацію.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0