В Дніпропетровській області електрику знову будуть вимикати не за графіком
На жаль, ситуація на енергетичних об'єктах України після масованих атак російськими ракетами, залишається критичною.
Через це стабілізаційні відключення не можуть вирішити ситуацію, доведеться використовувати екстренні вимикання електрики, повідомляє ДТЕК.
Там наголошують, що фахівці роблять все можливе, щоб у найкоротший термін повернутись до чітких графіків вимкнення світла в оселях.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0