--.-° --% 0мм

«Зброя Перемоги»: на Дніпропетровщині до Дня Збройних сил ввели в обіг патріотичну марку

16:09, 6 дек 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

На Дніпропетровщині ввели в обіг нову патріотичну марку «Зброя Перемоги». Її випустили спеціально до Дня Збройних сил України. Урочисто погасили у різних містах країни. Зокрема, на Головпоштамті у Дніпрі.

«Випустили цю марку до Дня ЗСУ. Хотілось показати зброю, якою наші бійці знищують ворога. Тираж марки 200 тис примірників. Придбати її можна як онлайн, так і у відділеннях Укрпошти», – сказав заступник директора Дніпропетровської дирекції Укрпошти Денис Лакізін.

На марці зображені зразки військового вітчизняного та закордонного озброєння: ракетний комплекс «Вільха», крилата ракета «Нептун», український протитанковий ракетний комплекс «Стугна-П».

А ще «Байрактар», «Джавелін», «M142 Хаймарс».

«Випуском таких марок ми доводимо усьому світу, що Україна бореться і вона переможе», – додав  член правління Дніпропетровського відділення асоціації філателістів України Дмитро Цимиренко.

Він зазначив, що символічно презентувати марку у такий важливий для країни день.

Частина коштів з продажу піде на підтримку ЗСУ. З кожного маркового аркуша – 18 грн.

Випустили і художній конверт та листівку.

Випускати марки до визначних подій або дат – традиція. За час повномасштабної війни в Україні їх презентували майже десять. Зокрема, дві марки з російським воєнним кораблем, з українським літаком «Мрія», трактором, що тягне танк окупантів, псом-сапером Патроном. До Дня незалежності презентували блок-марку «Вільні. Незламні. Непереможні». До Дня захисників і захисниць України – військово-патріотичну «Слава Збройним силам України».

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 30 січня

20:00, 29 янв 2023

0