На криворіжців сьогодні знов чекають відключення світла
У Кривому Розі та по всій області сьогодні, 21 листопада, відключення світла знову відбуватиметься за стабілізаційним графіком. Про це повідомляє ДТЕК Дніпровські електромережі.
У компанії зазначили, що зараз робиться все необхідне, щоб відключення електрики відбувалося згідно з раніше опублікованим графіком.
Жителів області просять ощадливо споживати електроенергію – вмикати енергоємні прилади по черзі.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0