Брифінг начальника військової адміністрації Кривого Рогу О.Вілкула 17 листопада
ГОЛОВНЕ:
Орки знову здійснили масовані ракетні атаки по містам України. Найбільше постраждало Дніпро. Вдарили підло, зранку, коли люди вже заповнили вулиці. Хтось їхав на роботу, хтось по своїм особистим справам. Ви й самі все бачили на відео, яке вже показали майже в усьому світі. Тварюки вдарили по двом районам міста, постраждали 23 людини, у тому числі, дитина. 15 з них зараз у лікарні. Одна - у важкому стані. Окупанти мають розуміти: розплата за їх звірства прийде! У Криворізькому районі вночі та вдень обстрілів не було.
У самому Кривому Розі повністю забезпечено роботу всієї інфраструктури, комунальних підприємств, медичної сфери та соціальних установ. Ситуація у місті повністю контролюється Військовою адміністрацією та ЗСУ. Місто посилено патрулюється зведеними нарядами поліції та Національної гвардії. Перевищення радіаційного фону не зафіксовано. Місто живе та працює на Перемогу.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0