Херсонська область. На правому березі залишаються сили РФ, але є переміщення військ — ОК "Південь"
На правому березі Дніпра на Херсонщині ще залишаються сили російських окупантів, проте противник переміщує війська та техніку. Про це в ефірі національного телемарафону повідомила речник оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк.
За її словами, Збройні Сили України спостерігають за маневрами противника, які відбуваються "в деякій частині регіону".
"Вони переміщують озброєння та техніку, підрозділи, але при цьому ще залишаються сили і на правому березі. Тому в будь-якому разі зараз триває військова операція, умови та напрямки не розголошуються, бойова робота триває", — сказала Гуменюк.
Вона наголосила, що звільнення будь-якого населеного пункту — це комплекс заходів, який не обмежується виключно вигнанням із нього противника.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Топ обсуждаемых
Вночі російські окупанти завдали масованого удару безпілотниками по Запоріжжю: постраждала жінка
09:15, 1 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0