ФК "Кривбас" не зміг здолати "Рух" зі Львова

17:38, 6 ноя 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Поєдинок 11 туру  VBET Ліги між криворізьким "Кривбасом" та львівським "Рухом" закінчився мінімальною перевагою господарів матчу.

Перемога була потрібна обом командам, адже обидві знаходяться в нижній частині турнірної таблиці, відповідно - прагнуть отримати максимум з кожного матчу.

Перший тайм минув в обопільних атаках, які, однак, результату не принесли.

А ось початок другої половини поєдинку вийшов результативним. Причому, відкрили рахунок саме криворіжці. Назар Волошин сильно і влучно проив під поперечину вже на 47 хвилині матчу. 0:1.

Однак "Рух" ледь не в наступній атаці відновив рівновагу. Масована атака на ворота Сарнавського призвела до кількох його рятівних сейвів, однак черговий удар впритул від Слюсаря наш кіпер пропустив. 1:1.

Буквально через кілька хвилин господарі поля вийшли вперед. Сапуга вдало замкнув флангову подачу. 2:1.

Як не намагались криворіжці пробитись до воріт Паньківа, результату це не принесло. Захист "Руху" буквально ліг під м'яч, не давши можливості криворіжцям організувати результативну атаку.

Матч закінчився мінімальною перевагою львів'ян.