--.-° --% 0мм

Відмовся від платіжки за розподіл газу - посади дерево: Криворіжгаз започаткувало масштабний екопроект

16:29, 24 окт 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

У Криворіжгазі розпочали масштабний екопроект «Дерево життя». Основна ідея якого - клієнти Криворіжгазу відмовляються від паперових квитанцій та обирають їх електронний аналог. А працівники газорозподільної компанії закуповують та висаджують дерева на кошти, заощаджені на друку платіжок.

Таким чином спеціалісти газорозподільної компанії закликали своїх споживачів бути соціально-відповідальними та відмовитись від паперових платіжок на користь електронних, аби зберегти зелені насадження на нашій планеті. 

Електронну платіжку на відміну від паперової неможливо загубити. Вона має той самий вигляд, містить ту ж інформацію, що і друкований рахунок. Її можна зберегти на комп’ютер чи телефон, переглядати без доступу в інтернет.

Зробити це можна в особистому кабінеті на сайті 104.ua. Відмова від паперових рахунків – наша спільна соціальна відповідальність. Щоб відмовитись від паперового рахунка необхідно виконати три прості кроки:

  1. перейти в особистий кабінет на сайті 104.ua і натиснути на три лінії у лівому верхньому куті екрана;
  2. обрати пункт «Розрахунки»;
  3. натиснути «Відмовитися від паперового рахунка» у розділі «Рахунок».

АТ «Криворіжгаз», що працює під брендом РГК, є прикладом екосвідомості. Не зважаючи на роботу у складний час, активну модернізацію критично важливої газорозподільної системи та допомогу ЗСУ, компанія піклується ще й про екологічні умови життя, природу та чисте повітря.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 30 січня

20:00, 29 янв 2023

0