Із полону визволили 20 українських бійців
Україна повернула з російського полону 20 військовослужбовців. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Офісу Президента України Андрій Єрмак.
18 звільнених є бійцями ЗСУ (4 з них – Територіальної оборони), 1 військовий служив у Нацгвардії і ще один на флоті.
Людей утримували у сумнозвісній Оленівці (Донеччина), на окупованих територіях Херсонщини та Запорізької області.
Звільнені зараз проходять медичний огляд. Раніше Україна повернула з російського полону 32 військових.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0