--.-° --% 0мм

Вакцинація – єдиний спосіб захисту від COVID! Криворіжців закликають подбати про своє здоров’я і здоров’я своїх рідних та зробити щеплення

11:14, 6 окт 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

З 26 вересня по 2 жовтня на Дніпропетровщині зареєстровано 3778 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 602 людини було шпиталізовано з ковідом, ще 212 – з підозрою на хворобу. Статистика говорить про зростання захворюваності на 40%.

У Кривому Розі в достатній кількості є вакцини Pfizer та CoronaVac, які визнані медичною спільнотою Світу ефективними для імунопрофілактики від коронавірусу. Тільки нещодавно у місто централізовано надійшло ще 17700 доз Pfizer, а CoronaVac є більше 5 000 доз.

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул підкреслив:

«Буквально кожного дня кількість хворих на COVID по Кривому Рогу зростає. Якщо на минулому тижні захворіло 362 людини, то вже сьогодні маємо 517 хворих. За добу – 100 нових випадків. Також, ми бачимо статистику по Дніпропетровщині - теж суттєве зростання на 40%. Україна пройшла чотири хвилі захворюваності по коронавірусу і як підтверджує практика та час - найдієвішим способом захиститися від підступної хвороби є тільки вакцинація. Щеплені люди мають менші шанси захворіти та отримати ускладнення, які потребуватимуть лікування. На сьогодні у місті є вся необхідна вакцина. Нагадую, що для отримання щеплень мешканцям потрібно звернутися до своїх Центрів первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання, де вони отримають всю інформацію».

У Кривому Розі вже повністю вакциновано 249 789 криворіжців.

Бустерну першу дозу вакцинації отримали 50 416 жителів.

Звертаємо увагу, що зараз зняті обмеження на проведення 4 дози - (другого бустера) для осіб віком 60+. Тож, всі, хто бажають зробити другу бустерну дозу, можуть це зробити.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых